На кафедрі плідно працює наукове товариство курсантів та студентів. Що річно наукове товариство проводить дослідницьку роботу за тематикою НДР кафедри та Університету. Результати цієї роботи доповідаються на конференціях та семінарах різного рівня в тому числі і міжнародних.

Робота підсекції "Екологічна безпека"

Робота підсекції "Гідравлічні пожежні струмені"

Виготовлення діючого макету для навчальної лабораторії

За результатами проведених досліджень курсанти та студенти під керівництвом викладачів кафедри прикладної механіки гідно представляють Національний університет цивільного захисту України на конкурсах студентських наукових робіт та виборюють призові місця.

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей науки «Охорона праці» та «Техногенна безпека»

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі галузі науки «Транспортні технології» та «Двигуни та енергетичні установки»

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі галузі науки «Будівництво та архітектура»

Вже традиційним стала робота підсекції кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища в рамках міжнародної конференції курсантів і студентів яка щорічно відбувається у квітні місяці в НУЦЗУ.

Науково-технічна конференція курсантів та студентів 2010 року

Науково-технічна конференція курсантів та студентів 2011 року

Науково-технічна конференція курсантів та студентів 2014 року

Науково-технічна конференція курсантів та студентів 2015 року

Науково-технічна конференція курсантів та студентів 2017 року

Підтримуючі наукові зв’язки з спорідненими навчальними закладами Росії, Белоросії, Казахстану тези доповідей за участю курсантів і студентів публікуються в наукових працях цих ВНЗ.

Доповіді на конференції за результатами НДР

Міжнародна науково-технічна конференція