Студентське самоврядування

 

Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів (курсантів) університету. На факультеті діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування університету. Студентське самоврядування - це право і можливість студентів (курсантів) вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

Усі студенти (курсанти), які навчаються у вищому навчальному закладі, мають рівні права та можуть обиратися та бути обраними в робочі, дорадчі, виборні та інші органи студентського самоврядування (ст. 40 Закону України від 01 липня 2014 року № 1556-VII «Про вищу освіту»).

 

Студентське самоврядування факультету 

  

 

/>


 

 

Голова студентської ради — Олександра КАЙДА, студентка   факультету, охорона праці  Заступник голови студентської ради — Олександра СОРОКОЛАТ, студентка магістратури факультету, охорона праці

Секретар студентського самоврядування — Анастасія МІЩЕНКО студентка факультету, екологічна безпека

 

Члени студентського самоврядування факультету

 

Старший сектору культурно-масових заходів — Анастасія МИХАЙЛОВА, студентка факультету, екологічна безпека

Старший сектору спортивно-масових заходів — Владислав ОВЧАРЕНКО, студент факультету охорона праці

Старший сектору інформаційно-агітаційної діяльності — Богдан РЕЙНВАЛЬД, студент факультету, екологічна безпека

Старший сектору навчально-виховної роботи — Ангеліна МІРОШНИЧЕНКО, студентка факультету, охорона праці

 

Нормативна база діяльності студентського самоврядування

 

Завдання студентської ради факультету:

1) приймає рішення, що регламентують її організацію та діяльність студентського самоврядування факультету

2) проводить організаційні, культурно-масові, спортивні, оздоровчі та інші заходи

3) забезпечує індивідуальний виховний вплив на студентів щодо виконання ними своїх обов'язків

4) сприяє навчальній, науковій та творчій діяльності студентів факультету

5) сприяння створенню відповідних умов для проживання і відпочинку студентів факультету

6) виконує інші функції, передбачені цим Положенням

 

Студентська рада факультету (гуртожитку, курсу) має право на застосування до студентів (курсантів) заходів громадського впливу:

1) за зразкове виконання громадських доручень (службових обов’язків) - клопотати перед керівником підрозділу про заохочення згідно із Дисциплінарним статутом служби цивільного захисту

2) за невиконання громадських доручень (порушення службової дисципліни) - оголосити громадське попередження; оголосити громадський осуд; обмежитись обговоренням справи, якщо винний щиросердно розкаявся та вибачився перед колективом; клопотати перед керівником підрозділу про притягнення винного до дисциплінарної відповідальності згідно із Дисциплінарним статутом служби цивільного захисту.

 

Що робити, якщо виникли проблемні питання стосовно:

 

 

01.10.2021 Надзвичайні ситуації: ґендерний і репродуктивний аспект.

Що слід знати та як діяти у надзвичайних ситуаціях з позицій репродуктивного здоров’я та безпеки «дорослих» стосунків у межах вивчення дисципліни «Гендерні основи безпеки та трудової діяльності» майбутні фахівці з охорони праці дізнавались від фахівчинь Обласного центру планування сім’ї та репродукції людини.

Обговорення медико-соціальних аспектів ґендерної рівності, ґендерної специфіки медичних взаємодій, сучасних методів контрацепції та інфекцій, що передаються статевим шляхом, небажаних вагітностей та особливостей допомоги у випадку насильства змістовно наповнили виїзне заняття, проведене лікарками центру за ініціативи доцентки кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олени Шароватової.


22.09.2021 Майбутні фахівці з охорони праці вивчають «Гендерні основи безпеки і трудової діяльності».

Сучасний освітній контент другокурсники факультету техногенно-екологічної безпеки – майбутні фахівців з охорони праці – опановують при вивченні дисципліни «Гендерні основи безпеки і трудової діяльності»

Проблемні питання гендерної рівності, дискримінації за ознакою статі, особливості статусу і прав жінок у трудовій діяльності, фактори безпеки працюючих жінок і чоловіків та процесу гендерного конструювання й маніпуляцій у суспільстві майбутні фахівці з охорони праці вивчали разом із фахівчинями Центру гендерної культури, що також є Музеєм жіночої та гендерної історії (Gendermuseum) із гаслом «Це цікаво. Це важливо. Це для всіх».

Уже традиційно навчальний процес за деякими темами при вивченні освітньої компоненти «Гендерні основи безпеки і трудової діяльності» для здобувачів вищої освіти факультету техногенно-екологічної безпеки організується саме в такому освітньому осередку доценткою кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою.

 

18-19.09.2021 Харківський зоопарк після реконструкції починає приймати глядачів.

Харківський зоопарк – один з кращих в Україні та Європі – після реконструкції починає приймати глядачів.

Багато чого нового в зоопарку і в організації роботи із відвідувачами, тому на поміч працівникам зоопарку приходять волонтери.

Не залишилися осторонь і майбутні екологи 1 та 2 курсу кафедри ОП та ТЕБ. 18 та 19 вересня 2021 року здобувачі кафедри під керівництвом викладачів кафедри ОП та ТЕБ Ільїнського О.В. та Бондаренко О.О. прийняли участь у волонтерській роботі у Харківському зоопарку.

Таким чином майбутні екологи розширили свій досвід одночасно з кількох дисциплін («Загальна екологія», «Заповідна справа» тощо) і отримали задоволення від тісного спілкування з представниками фауни зоопарку.

Волонтерський рух у справі охорони природи буде продовжено!

 

06.09.2021 року Засідання студентської ради факультету. Розглядались питання щодо рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19.

 



Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75