Історія факультету

 

Історія факультету техногенно-екологічної безпеки розпочинається 12 серпня 2003 року, коли в Академії пожежної безпеки України з метою підготовки фахівців для підрозділів Державної пожежної охорони, а також для підрозділів та установ різних форм власності наказом МНС України створено факультет підготовки фахівців (за рахунок платних послуг). Факультет був створений на базі відділення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на платних засадах, яке існувало при факультеті №1 з 2001 року для навчання студентів за спеціальністю «Пожежна безпека». 

3 2002 року розпочалася підготовка фахівців за спеціальністю "Психологія". 

У 2006 році факультет підготовки фахівців (за рахунок платних послуг) перейменовано у факультет підготовки фахівців цивільного захисту. В цьому ж році психологів відокремили в окремий факультет.

З 2007 року на факультеті здійснюється набір за спеціальностями "Цивільний захист" та "Охорона праці", а з 2009 року - "Хімічна технологія" та "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування".

У липні 2009 року факультет підготовки фахівців цивільного захисту реорганізовано у факультет техногенно-екологічної безпеки. До складу факультету увійшли кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, фізико-математичних дисциплін та прикладної механіки.

З початку 2014 року студентів та курсантів, які навчались за спеціальностями "Пожежна безпека", "Цивільний захист" та "Хімічна технологія", передано на факультети пожежної безпеки, цивільного захисту та оперативно-рятувальних сил.

Сьогодні факультет готуює фахівців на денній та заочній формі навчання за спеціальностями (освітніми програмами):

- бакалавр:

  • Цивільна безпека (Охорона праці)
  • Екологія (Екологічна безпека)
  • Технології захисту навколишнього середовища (Техногенно-екологічна безпека)

- магістр:

  • Цивільна безпека (Охорона праці)
  • Екологія (Екологічна безпека)
  • Технології захисту навколишнього середовища (Техногенно-екологічна безпека)

Загалом за роки існування факультет закінчили понад 1500 студентів.Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75