21 лютого 2020 року відбулось виїзне заняття наукового гуртка курсантів (студентів, слухачів), ад’юнктів (аспірантів), докторантів і молодих вчених кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища за напрямом «Екологічна безпека енергетичних установок» під керівництвом наукового керівника гуртка доцента кафедри ПМтаТЗНС Олександра Кондратенка за участі викладача кафедри ПМтаТЗНС Світлани Коваленко.

Заняття, що мало назву «Будова, принципи роботи та випробування поршневих ДВЗ», проведено у порядку підготовки до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, техніч­них і гумані­тарних на­ук у галузях науки «Тpaнcпopтнi технології» та «Енергетичне машинобудування».

У занятті взяли участь члени товариства студенти Олеся Боцмановська, Наталія Подоляко та Богдан Музика.

Заняття проведено у два етапи:

– у лабораторії поршневих двигунів Харківського механічного технікуму ім. О.О. Морозова з метою ознайомлення членів гуртка з особливостями конструкції та робочого процесу поршневих ДВЗ різноманітних типів та агрегатів системи нейтралізації законодавчо нормованих полютантів у складі їх відпрацьованих газів на прикладах наочних натуральних механізованих навчальних макетів з розрізами;

– у лабораторіях групи поршневих енергоустановок відділу водневої енергетики Інституту проблем машинобудування ім А.М. Підгорного НАН України з метою ознайомлення членів гуртка з особливостями здійснення процесу стендових моторних випробувань поршневих ДВЗ різних типів за стандартизованими стаціонарними випробувальними циклами.

Колектив кафедри висловлює вдячність адміністрації Харківського механічного технікуму ім. О.О. Морозова та особисто Леоніду Ровенському, а також адміністрації Інституту проблем машинобудування ім А.М. Підгорного НАН України та особисто Антону Лєвтєрову за сприяння у здійсненні виїзного заняття та екскурсію по лабораторіям.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!