4 квітня 2019 р. під керівництвом старшого викладача кафедри ОП та ТЕБ Богдана Цимбала студентка 2-го курсу спеціалізації «Охорони праці», Дар’я Морозова виступила на пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «МОЛОДЬ І ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС В АПК», яка відбулася у ХНТУСГ ім. Петра Василенка з доповіддю на тему – «Аналіз та попередження ризиків у м’ясопереробній галузі». Доповідь була дуже детальною та викликала жвавий інтерес у присутніх. Завідувач кафедри безпеки життєдіяльності та права університету Микола Кірієнко побажав Дар’ї продовжувати динаміку досліджень та на наступний рік виступити повторно з новими результатами та пропозиціями. Висловлюємо глибоку подяку оргкомітету конференції за високий рівень організації її проведення та надану можливість виступити на пленарному засіданні.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!