11 квітня відбулось засідання наукового гуртка здобувачів кафедри ОП та ТЕБ. Доцент кафедри Ольга Рибалова зробила доповідь на тему: «МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ І СТАНУ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА».

З метою підвищення ефективності прийняття управлінських рішень в галузі охорони навколишнього природного середовища було розказано про методи оцінки рівня екологічної небезпеки впливу промислових підприємств на довкілля та комплексної оцінки ризику для здоров'я населення.

Рибалова О.В. розповіла про новий метод визначення рівня екологічної небезпеки промислових підприємств; загальні принципи визначення ризику для здоров’я населення відповідно до міжнародного досвіду; новий метод оцінки ризику для здоров'я населення в залежності від якості поверхневих вод; новий метод оцінювання ризику потенційного ризику здоров’ю населення під час забруднення ґрунтів.