В НУЦЗУ відбувся випуск здобувачів вищої освіти денної форми навчання.

В церемонії випуску взяли участь  29 випускників факультету техногенно-екологічної безпеки.

11 червня 2021 року на факультеті техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України відбувся урочистий випуск 29 здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» за спеціальностями:

• 101 «Екологія», освітня програма «Екологічна безпека»  –    7 здобувачів вищої освіти;
  • 263 «Цивільна безпека», освітня програма «Охорона праці» –  22 здобувача вищої освіти.

Із напутніми словами до випускників звернувся ректор університету генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий. Зокрема, він зазначив, що науково-педагогічні працівники навчального закладу доклали всіх зусиль, аби майбутні спеціалісти скористалися здобутими знаннями у професійній діяльності, щоби кожен із них відчував власну спроможність застосовувати свої вміння для вирішення практичних завдань. Володимир Петрович побажав успіхів у подальшій роботі, бути гідними звання Випускника Національного університету цивільного захисту України.

В добру путь!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!