На кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки тривають наукові пошуки зі створення інтелектуальної системи безпеки, що може сприяти реалізації програм ДСНС України і МОН України щодо навчання населення, в тому числі під час здобуття відповідного освітнього рівня у навчальних закладах системи освіти, з вивчення джерел небезпеки, заходів безпеки, способів захисту від впливу небезпечних факторів.

Подальшим кроком у розширенні можливостей такої системи є напрацювання зі здійснення аналітичного збору даних щодо працюючих в умовах шкідливих і небезпечних факторів осіб за місцем їхньої роботи, що може стати неабияким кроком у здійснені превентивної діяльності щодо розвитку професійних захворювань працівників як реалізація одного із пріоритетних завдань сфери охорони праці.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!