Говаленков Сергій Валентинович

Доцент кафедри. Кандидат технічних наук, доцент

Освіта, науковий ступінь, вчене звання

Харківське вище військове командне училище, 1979 рік, спеціальність «Електропостачання військових об’єктів», інженер-електрик

Кандидат технічних наук за спеціальністю 20.02.14 – озброєння та військова техніка, 1993 рік

Доцент кафедри пожежної автоматики, 1997 рік

Профілі у наукових базах даних

ORCID – https://orcid.org/0000-0001-5610-814X

SCOPUS - https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57204847083

Google Academy - https://scholar.google.com.ua/citations?user=XaB2pw0AAAAJ&hl=ru

Навчальна робота

Викладає дисципліну "Вища математика".

Основні наукові публікації

Scopus

1. A method of experimental studies of heat transfer processes between industrial constructions / V. Nizhnyk, O. Kyrychenko, O. Tarasenko, A. Shvydenko, S. Hovalenkov // 7th International Scientific Conference “Reliability and Durability of Railway Transport Engineering Structures and Buildings”. - 2018. - P.6.

У фахових виданнях

1. Калиновський А.Я., Говаленков С.В., Коваленко Р.І. Оцінка параметру інтенсивності потоку викликів, коли виникає ймовірність відсутності вільних пожежно-рятувальних автомобілів для їх обслуговування в державних ПРП м. Харкова. Проблемы пожарной безопасности. Харьков: Национальный университет гражданской защиты Украины, 2016. Вып.40. С.94 – 98.
  2. Говаленков С.В., Олейник О.С. Дослідження математичних моделей розміщення пожежних депо в сільській місцевості. Problems of Emergency Situations (Проблеми надзвичайних ситуацій) – Х: НУГЗУ, 2018, Вип. № 2 (28). С. 128-138.
  3. Тарасенко О.А., Мєтєльов В.О., Говаленков С.В., Максименко М.В. Уточнення і верифікація математичної моделі швидкості приземного вітру. Проблеми надзвичайних ситуацій. Харків: НУЦЗ України, 2019. № 2(30). С.
  4. Говаленков С.В. Дослідження впливу геометричної форми факелу горіння резервуару з нафтопродуктом на величину теплового випромінювання. Проблеми надзвичайних ситуацій. Харків: НУЦЗ України, 2019. № 2(30). С.

Підручники, посібники, монографії

1. Вища математика: методичні рекомендації з організації самостійної роботи при вивченні дисципліни. Навчальний посіб¬ник. В. К. Мунтян, С.В. Говаленков. Харків: Національний університет цивільного захисту України, 2015. 213 с.
  2. Системний аналіз і моделювання. Навчальний посіб¬ник. С.В. Говаленков, С.Д. Світлична, О.О. Труш. Харків: Національний університет цивільного захисту України, 2016. 234 с.
  3. Системний аналіз в управлінні. Навчальний посіб¬ник. С.В. Говаленков, О.О. Труш. Харків: Національний університет цивільного захисту України, 2018. 247 с.

Підготував переможця конкурсу студентських робіт

Керівник студентських наукових робіт, що посіли призове місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук:

Олейник О.С., переможець другого туру зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», (диплом І ступеня), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», 2018 рік

Олейник О.С., Терещенко К.О. переможці другого туру зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», (диплом ІІІ ступеня), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», 2019 рік

Курсант Олейник О.С., курсантка Терещенко К.О. - призове місце на І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, участь у ІІ турі, квітень 2019 р. з галузі науки «Фізика та астрономія»

Курсант Волошин О.О. - призове місце на І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, участь у ІІ турі, березень 2016 р. з галузі науки "Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація»

Участь у конференціях

1. Говаленков С.В., Дубінін Д.П. Моделювання термодинамічного стану продуктів детонації при вибухах газових сумішей. Надзвичайні ситуації: безпека та захист. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю. Черкаси: ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, 2015. С.34-37.
  2. Говаленков С.В., Яновський Ю.А. Моделювання процесу скипання та викиду нафтопродукту при пожежі резервуару. Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика: збірник матеріалів Всеукраїнської НПК. Х.: ФОП Бровін О.В., 2016. С.27-29.
  3. Говаленков С.В., Яновський Ю.А Математична модель визначення індивідуального ризику при пожежі резервуару з нафтопродуктами. Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції. Київ: ІДУЦЗ, 2017. С. 98-101.
  4. Басманов О.Є., Говаленков С.В. Математичне моделювання викиду небезпечних хімічних речовин в навколишнє середовище. Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції. Київ: ІДУЦЗ, 2017. С. 34-37.
  5. Говаленков С.В., Олейник О.С. Визначення індивідуального ризику при горінні резервуару з нафтопродуктом Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку. Матеріали 20 Всеукраїнської науково-практичної конференції. Київ: Видавничий дім «Гельветика», 2018. С. 131-134.
  6. Говаленков С.В., Терещенко К.О., Олейник О.С. Вплив геометричної форми факелу горіння резервуару з нафтопродуктом на величину теплового випромінювання. Проблеми техногенно-екологічної безпеки: освіта, наука, практика: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції. Харків: НУЦЗУ, 2019. С. 268-270.

Підвищення кваліфікації

Національний університет цивільного захисту України, свідоцтво про підвищення кваліфікації АБ 085571363/000004-21 від 05.03.2021 р.

Організаційна діяльність

Секретар Ради факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України