Участь у конкурсах наукових робіт

1. Гаврилова А.В. - переможець у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з галузі науки «Педагогічні науки», (диплом ІІІ ступеня), Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, 2016 рік (науковий керівник Горонескуль М.М.)
  2. Олейник О.С. - переможець другого туру зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», (диплом І ступеня), Національний технічний університет «ХПІ», 2018 рік (науковий керівник Говаленков С.В.)
  3. Мироненко А.А. та Доленко В.С. - переможці другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 н.р. зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» (диплом ІІІ ступеня), Національний технічний університет «ХПІ», 2019 рік (науковий керівник Комяк В.М.)
  4. Олійник Тетяна Миколаївна - переможець другого туру зі спеціальності «Матеріалознавство», (диплом ІІІ ступеня), Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2019 рік (науковий керівник Кудін О.М.)
  5. Чаговець Анатолій Іванович - переможець другого туру зі спеціальності «Фізика та астрономія» (диплом ІІІ ступеня), Сумський державний університет, 2019 (науковий керівник Тарасенко О.А.)
  6. Олейник О.С., Терещенко К.О. - переможці другого туру зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», (диплом ІІІ ступеня), Національний технічний університет «ХПІ», 2019 рік (науковий керівник Говаленков С.В.)