25 та 26 квітня 2019 року для студентів і курсантів групи ОП-17-521 та МОП-18-511, спеціалізації «Охорона праці» старшим викладачем Цимбалом Богданом Михайловичем були організовані та проведені виїзні заняття у броварні Харківському відділення ПрАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС Україна".

Під час проведення виїзних занять студенти та курсанти мали змогу дізнатися історію харківської броварні. Вона була заснована у 1989 році на південно-східних околицях міста Харкова. Площа, яку займає броварня, складає 13 гектар. Спочатку броварня випускала безалкогольні напої, а з 3 грудня 1992 року почалося виробництво пива.  У січні 1993 року перша партія пива «Жигулівське» надійшла у продаж. У 1998-му році, на території броварні, була пробурена свердловина артезіанської води глибиною 700 м. В наслідок цього, вода з цього джерела стала поставлятися цистернами в усі райони міста з метою комерційної реалізації. Вона отримала назву «Вода Роганська» або «721». Харківська броварня – це місце, в Україні, де народжується пиво BUD.

Студенти та курсанти дізналися про економічне та соціальне значення підприємства, також про сучасне обладнання та технологію виготовлення вива.  Сьогодні на броварні працює понад 300 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу, а потужність броварні складає – 5,6 млн. л в рік. Саме завдяки щоденній праці експертів та сучасному обладнанню броварні – вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються в найбільш відомі українські торгові марки пива.

Єдиний завод в Україні, який виробляє  BUD, а також Staropramen світле, BUD  в пляшці 0,75 л. Броварня має впроваджені та сертифіковані систему управління безпечністю харчових продуктів (Система НАССР) відповідно до ДСТУ ISO 22000:2007 та систему менеджменту якості, яка відповідає ISO 9001:2008.

Продукція: BUD, BUD Prohibition Brew, Stella Artois Світле, Stella Artois Безалкогольне, Staropramen Світле, Staropramen Темне, Chill, Beck’s, Чернігівське Світле, Чернігівське 0,0, Чернігівське Максимум, Чернігівське Міцне, Чернігівське Карамельний Лагер, Рогань Традиційне Світле, Рогань Безалкогольне, Рогань Монастирське, Рогань Веселий Монах Міцне, Янтар Світле, Янтар Чорний Принц, Янтар Адміральське, Жигулівське Оригінальне, Жигулівське Віденське.

Велике значення для фахівців з охорони праці має культура охорони, відповідальність за себе та іншого працівника,  засоби індивідуального і колективного захисту та ризик-менеджмент, які впроваджені на підприємстві.

3D відвідування харківської броварні можливо пройти за посиланням. https://www.suninbev.com.ua/uploads/tours/Kharkiv/Offline/index.html.

Виражаємо подяку адміністрації Харківського відділення ПрАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС Україна" та екскурсоводу Наталії за допомогу та можливість проведення виїзних занять.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чат для вступників.
Підпишись! Дізнайся все про умови прийому та навчання!

ВСТУП 2023 ФТЕБ НУЦЗУ