Всім привіт. Я – Перегуда Оксана, провідний фахівець з охорони праці та пожежної безпеки Агропромхолдингу «Астарта-Київ». Маю досвід роботи в охороні праці понад 15 років. Курирую напрями елеваторного бізнесу та агрофірми. Маю вищу освіту та мріяла навчатися у магістратурі. Саме пропозиція отримання  подвійного диплома, яку надав мені Національний університет цивільного захисту України у Харкові, мене дуже зацікавила.

Відразу я відмітила ряд вигідних надбань. Вища школа управління охороною праці розташована у місті Катовіце (Польща). Хочу відразу зазначити що – це сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за двома напрямами – гуманітарним та технічними спеціальностями. Дуже важливо для успішної кар’єри, що навчання відбувається за вимогами Болонської системи, яка нині використовується у всіх країнах ЄС. Вища школа управління охороною праці співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами Польщі, а її диплом визнається без нострифікації в усіх країнах Європейського союзу, а також в США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії).

Навчання в ВШУОП в місті Катовіце було цікаве, захопливе та практичне. Це сучасний навчальний заклад з практичними програми навчання. Велику увагу  приділяли вивченню міжнародного законодавства з безпеки та гігієни праці. Також важливо відзначити, що вивчення міжнародного права може бути корисним в побудові кар’єри пов’язаною з міжнародною діяльністю. Курси польської мови стали приємним бонусом , вони безкоштовні та за розкладом у вечірній час що давало змогу не відволікатися від вивчення основних лекцій. Багато сучасного лабораторного  обладнання нам було продемонстровано та надано деталізований опис роботи на ньому. Тому навчання правилам безпеки праці у лабораторії є важливою складовою процесу підготовки  менеджерів з безпеки та гігієни праці.

Екзамени здавали у тестовому форматі і це дуже зручно адже відразу після завершення тестування отримуєш бали. Нам як іноземним студентам надавалося три спроби на здачу тесту без зниження рівня балів. Протягом всього навчального процесу нам надавалася методична допомога від куратора Олени яка добре володіє українською мовою. Навчання проходило в онлайн режимі на платформі Тімс . З великим розумінням та підтримкою до нас відносилися викладачі. Студентам з України продовжували терміни дедлайнів, додатково проводили лекції для тих студентів у кого не було змоги приєднатися у визначений час.  Для мене навчання  в Польщі змінило світогляд та розширило мої професійні навики.

Два роки тому мною було прийнято рішення про вступ до НУЦЗУ з метою отримання двох дипломів про вищу освіту: українського і європейського. Озирнувшись назад, я дякую собі за прийняте рішення адже це стане запорукою успішної кар’єри.