1 та 2 червня під головуванням провідного співробітника УкрНДІЕП Пісні Л.А. відбулися захисти кваліфікаційних робіт 15 здобувачів вищої освіти, які навчалися за освітньою програмою «Екологічна безпека», за освітнім ступенем «бакалавр» денної форми навчання.

Як здобувачами, так і іх керівниками були враховані практично усі попередні зауваження, саме тому захист кваліфікаційних робіт пройшов достатньо успішно. Вперше в історії факультету захист кваліфікаційної роботи відбувався на підставі матеріалу практики, проведеної на території Франції, який був оцінений на «відмінно» з максимально високим серед усіх підсумковим балом – 99. У цілому переважна більшість майбутніх екологів отримала саме таку оцінку.

Це – Акімова Катя, Коробкіна Карина, Кузнецова Аліна, В’юнник Олександра, Росколотько Анастасія, Дмитрієва Даша, Байдужий Володимир, Олива Дарина, Першко Надія.

Керівництво факультету та кафедри ОП та ТЕБ щиро вітають своїх вихованців з такою важливою подією в їх житті та бажають їм всього самого найкращого.