ВІТАЄМО З ІІ МІСЦЕМ, ПЕРЕМОЖНИЦЮ ХIV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Ґендерна політика очима української молоді» здобувачку вищої освіти, освітньо-професійної програми «Охорона праці» Морозову Дар'ю, яка виконала наукову роботу на тему «Гендерний компонент в цивільній безпеці (засоби індивідуального захисту працюючих жінок)» під науковим керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри ОПтаТЕБ Цимбала Богдана Михайловича.

Також в конкурсі прийняли участь переможниця минулого року студентка Юр’єва А. С., науковий керівник: к.т.н., Цимбал Б. М. з темою наукової роботи: "Ґендерний аспект охорони праці: соціальний захист потерпілих на виробництві» та студенти Шаповалов М.С., П’ятник Т.А., науковий керівник: к.т.н., Цимбал Б. М. тема наукової роботи: "Насилля в сім’ї та дискримінація під час роботи".

Організатором щорічного конкурсу гендерних досліджень серед молоді є Харківська обласна державна адміністрація, базовим вищим навчальним закладом для проведення І та ІІ етапу конкурсу затверджено Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

З 15 березня по 28 березня 2020 р. тривав перший етап конкурсу (рецензування наукових робіт експертною комісією). Всесвітня короновірусна пандемія внесла корективи у форму організації та підведення підсумків конкурсу. Зазвичай переможців цього конкурсу визначали на підсумковій науково-практичній конференції, де фіналісти публічно захищали свої наукові доробки перед широким загалом студентства та викладачів ЗВО Харківщини, а також громадських активістів, обізнаних у гендерній тематиці.

Згідно з Постановою № 211 Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню COVID-19», призупинено проведення заходів наукового та освітнього характеру, зокрема конкурсів. Відповідно до рекомендацій ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України (лист від 12.03.2020 № 221/19-713) Оргкомітет конкурсу прийняв рішення підвести підсумки за результатами першого етапу (експертна оцінка письмових робіт). Особливістю цьогорічного конкурсу став широкий діапазон гендерної тематики – від медичної сфери до цивільної безпеки. Результати конкурсу оприлюднено на сайті Департамент науки і освіти ХОДА .https://dniokh.gov.ua/?p=59307.Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75