В умовах загальнонаціонального карантину науково-педагогічні працівники кафедри Охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, поряд із викладацькою діяльністю і навчанням студентів, в он-лайн режимі продовжують і наукову діяльність.

ХVІII Міжнародна науково-методична конференція «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика» - щорічна знаменна подія для кола науковців сфери безпекознавства - відбулась у Луцькому національному технічному університеті. Організатори конференції, забезпечивши відповідний комунікативний простір, дозволили уникнути об’єктивно зумовленої паузи у справі подальшого обміну думками серед науковців з різних куточків держави щодо актуальних тем безпеки в реаліях сьогодення. Активними учасниками заходу від науково-педагогічної спільноти НУЦЗ України стали Олена Шароватова, Богдан Цимбал, Юрій Древаль, Андрій Морозов та студенти Тетяна П’ятник і Максим Шаповалов.