На кафедрі ОП та ТЕБ 23 квітня було підбито підсумки участі кафедри у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт. Цього року НПП кафедри зі своїми вихованцями у плідній співпраці з відділом організації науково-дослідної та патентної діяльності принесли до скарбнички рейтингових балів університету 9 призових місць, це:

1. Студенти Володимир Байдужий (4 курс Е) та Валерія Груздова (3 курс Е) – 1 місце, галузь «Техногенна безпека», науковий керівник – Лобойченко Валентина.
  2. Студенти Каріна Коробкіна (4 курс Е) та Наталія Томчук (3 курс Е) – 2місце, галузь «Менеджмент природоохоронної діяльності», науковий керівник – Рибалова Ольга.
  3. Студент Пʼятник Тетяна (4 курс ОП) – 3 місце, галузь «Безпека життєдіяльності», науковий керівник – Цимбал Богдан.
  4. Студент Олександр Антонов (2 курс Е) – 3 місце, галузь «Нафтова та газова промисловість», секція – геологія, геофізика, екологія та геотуризм), науковий керівник – Сарапіна Марина.
  5. Подать Єлизавєта (2 курс ОП) – 2 місце, галузь «Цивільна безпека» (Охорона праці), науковий керівник – Сергій Артемʼєв.
  6. Сажин Антон (2 курс ОП) – 2 місце, галузь «Цивільна безпека» (Охорона праці), науковий керівник – Сергій Артемʼєв.
  7. Студент Дуднік Катерина (2 курс ОП) – 1 місце, галузь «Цивільна безпека» (Охорона праці), науковий керівник – Євген Рибка (відділ НД та ПД).
  8. Студент Доленко Влада – 3 місце, галузь «Цивільна безпека» (Охорона праці), науковий керівник – Віктор Стрілець (відділ НД та ПД).
  9. Студент Овчиннікова Аліна – 3 місце, галузь «Цивільна безпека» (Охорона праці), науковий керівник – Віктор Стрілець (відділ НД та ПД).

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівників з плідною працею та вагомими досягненнями!!!! Усім бажаємо 36,6!!