Студенти факультету техногенно-екологічної безпеки дистанційно прийняли участь у проведенні Всеукраїнського конкурсу наукових робіт. На підставі проведеного відбору (1 туру конкурсу) вихованці кафедри ОП та ТЕБ вже станом на 7 квітня отримали 4 призових місця:

- Студенти Володимир Байдужий та Валерія Груздова – 1 місце у конкурсі наукових робіт, галузь «Техногенна безпека» (м. Львів), науковий керівник – Лобойченко Валентина

- Студенти Каріна Коробкіна та Наталія Томчук – 2 місце у конкурсі наукових робіт, галузь «Менеджмент природоохоронної діяльності» (м. Одеса), науковий керівник – Рибалова Ольга

- Студент Пʼятник Тетяна – 3 місце у конкурсі наукових робіт, галузь «Безпека життєдіяльності» (м. Львів), науковий керівник – Цимбал Богдан

- Студент Олександр Антонов – 3 місце у конкурсі наукових робіт, галузь «Нафтова та газова промисловість» (м. Івано-Франківськ) (секція – геологія, геофізика, екологія та геотуризм), науковий керівник – Сарапіна Марина.

Щиро вітаємо конкурсантів та їх керівників з плідною працею та вагомими досягненнями!!!!