21 лютого 2020 року доцент кафедри ПМтаТЗНС Олександр Кондратенко разом з викладачем кафедри ПМтаТЗНС Світланою Коваленко відвідали Харківський механічний технікум ім. О.О. Морозова з метою ознайомлення студентів технікуму випускного та перед випускного курсів з основними аспектами навчального процесу у Національному університеті цивільного захисту України та особливостями цьогорічної вступної компанії, а також запросити на День відкритих дверей університету 22 лютого 2020 року.

Здобувачі вищої освіти та потенційні абітурієнти виявили не аби який інтерес до переліку спеціальностей університету, умов вступу, матеріальної бази та, що особливо важливо, до можливості взяти участь у освітньому процесі, побудованому на дуальному принципі, та можливостей проходження закордонних стажувань, котрі надає наш заклад вищої освіти.

Колектив кафедри висловлює вдячність адміністрації Харківський механічний технікум ім. О.О. Морозова та особисто Леоніду Ровенському за сприяння у здійсненні профорієнтаційної роботи.