18 лютого 2020 року в рамках кураторської години старший викладач кафедри ОП та ТЕБ Цимбал Богдан Михайлович разом з майбутніми фахівцями з охорони праці, першого та четвертого курсу, групи ОП-19-511 та ОП-18(16)-542 відвідали кінотеатр MULTIPLEX у ТРЦ «ДАФІ».

Для перегляду студенти обрали фільм «Острів фантазій». Хто з нас, хоч раз в житті, не думав про можливість втечі на острів, де втіляться всі його найвідвертіші бажання і фантазії? Американський кінорежисер і автор популярних картин «Пипець 2», «Правда або дія» Джефф Уодлоу вирішив втілити задумане в реальність, знявши пригодницький фільм з елементами жахів «Острів фантазій» (Fantasy Island), тим самим переосмисливши однойменний фантастичний серіал 70-х про чарівний острівному курорті. Прем'єра в Україні відбулася 13 лютого 2020 року.

Сюжет фільму показує групу туристів, яка приїжджає на красивий тропічний острів. Герої радіють анонімному запрошення на дорогий курорт, про який замість можна залишити свій відгук. У цього місця є господар, який видається гостям як містер Рорк. Чоловік стверджує, що у кожного з новоприбулих є одне заповітне бажання, яке зможе стати реальністю в межах острова. Словам Рорка вірять не всі, але коли фантазії кожного з них починають збуватися, стає ясно, що за кожну хвилину радості доведеться розплачуватися. Про це містер Рорк вирішив промовчати.

Під час відвідування кінотеатру студенти мали змогу культурно відпочити від місяця занять в університеті, після перегляду фільму бурно обговорювали сюжет фільму, мали змоги пофантазувати та надати свою оцінку фільму.