11 та 12 лютого 2020 р. під керівництвом викладача кафедри ОП та ТЕБ Ільїнського О.В. відбулися виїзні заняття з дисципліни «Екологічні аспекти промислової безпеки» груп ОП-17-531 та ОП-17-532 на виробничий склад готової продукції одного з найпотужніших в Україні, лідера вітчизняного ринку навчальної, методичної та дитячої літератури - ТОВ Видавництво «Ранок».

Студенти ознайомилися зі структурою складського виробничого процесу, застосованими технічними, технологічними, логістичними та інформаційними рішеннями, які застосовуються  для підвищення оперативності та ефективності логістичних процесів. Особливу увагу було приділено питанням екологічної безпеки, охороні праці та техніці безпеки на виробництві. Представником видавництва Дмитром Корпало було детально показано весь технологічний шлях обробки продукції на складі – від отримання, сортування та складання пакетів замовлень – до збору і відправлення готових замовлень  та утилізації відходів. Великий інтерес викликали сучасні рішення щодо організації праці та відпочинку в умовах трьохзмінної роботи, особливості обліку робочого часу та фінансового стимулювання працівників.

Набуті знання майбутні фахівці неодмінно використають на практиці!