10 лютого 2020 року, старшим викладачем кафедри ОПтаТЕБ Цимбалом Богданом, для магістрів з охорони праці, були організовані та проведені виїзні практичні заняття з дисципліни «Моніторинг охорони праці та теорія професійних ризиків» на ТОВ «Харківський молочний комбінат».

Харківський молочний комбінат виготовляє молочну продукцію з 1973 року. Сьогодні ТОВ «Харківський молочний комбінат» – це сучасне підприємство, що поєднує європейські технології з суворим контролем якості продукції та відповідальністю щодо виробництва безпечних продуктів харчування. У липні 2019 року підприємство розширило свою структуру організації. До підприємство було приєднано молочні ферми. Завдяки цьому запустили новий національний бренд «Агромол», продукцію якого виготовлено із власних ферм.

Темою заняття було «Розрахунок показників виробничого травматизму», під час якого здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися технологічним процесом виготовлення молочних продуктів, відвідали пункт приймання молока, апаратний та компресорний цех, дізналися про нещасні випадки, які траплялися на підприємстві, порядок розслідування нещасних випадків на виробництві, дізналися про потенційну небезпеку аміаку, про заходи з охорони праці, які впроваджені на виробництві та отримали необхідні статистичні дані для розрахунку.

В кабінеті з охорони праці побачили відеоролик про підприємство з повним циклом виробництва від сировини до виготовлення готової продукції, зробили необхідні розрахунки показників виробничого травматизму, мали змогу професійно поспілкуватися з інженером з охорони праці Катериною Каверею та керівниками структурних підрозділів.

В кінці заняття магістри спробували продукцію під торговою маркою «Агромол».

Висловлюємо подяку директору ТОВ «ХМК» Едуарду Шульзі та інженеру з охорони праці Катерині Ковері за теплий прийом та великий вклад в навчально-виховний процес магістрів з охорони праці.Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75