07 та 11 лютого 2020 року старшим викладачем кафедри ОПтаТЕБ Цимбал Б.М., доцентом Єрмакович І.А. та доцентом Бригадою О.В., для студентів другого курсу, групи ОП-18-521, ОП-18-522 та ОП-19(18)-525, були організовані та проведені виїзні практичні заняття з дисципліни «Управління та нагляд в галузі охорони праці» на Спільному Українсько-Британському ТОВ «Українська чайна фабрика Ахмад Ті», сучасному підприємстві з іноземними інвестиціями та Європейськими стандартами якості, якому виповнилося 20 років.

Під час виїзних занять здобувачі вищої освіти мали змогу набути практичні навички в галузі охорони праці, а саме аналізувати стан охорони праці та промислової безпеки відповідно до існуючих законодавчих та нормативно-правових актів. Дізнались про британську чайну культури, ознайомилися з технологічним процесом виробництва чаю, до якого входять такі операції: зав’ялювання, подрібнення, скручування, ферментація, сортування та пакування. На власні очі мали змогу побачити процес фасування та пакування чаю, шкідливі та небезпечні чинники виробничі чинники, засоби індивідуального захисту працюючих, фасувальна машину, яка виготовляє 7 пакетиків чаю за секунду та коштує більше одного млн. євро та багато чого іншого.

Здобувачі вищої освіти приймали активну участь у занятті, задавали питання, цікавились та отримали домашнє завдання скласти звітні документи.

Висловлюємо подяку адміністрації СУБ ТОВ «Українська чайна фабрика Ахмад Ті» та екскурсоводу Катерині з активну участь у навчально-виховному процесі майбутніх фахівців з охорони праці.