7 лютого 2020 року для майбутніх фахівців з охорони праці, старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки були організовані та проведені виїзні практичні заняття, з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці», під час яких було відвідане Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський молочний комбінат».

Харківський молочний комбінат виготовляє молочну продукцію з 1973 року. Сьогодні ТОВ «Харківський молочний комбінат» – це сучасне підприємство, що поєднує європейські технології з суворим контролем якості продукції та відповідальністю щодо виробництва безпечних продуктів харчування. У липні 2019 року підприємство розширило свою структуру організації. До підприємство було приєднано молочні ферми. Завдяки цьому запустили новий національний бренд «Агромол», продукцію якого виготовлено із власних ферм.

Під час ознайомлення з молочним комбінатом здобувачі вищої освіти разом з інженером з охорони праці Катериною Коверею відвідали компресорний цех, пункт приймання молока, апаратний цех та кабінет з охорони праці. Вони дуже активно приймали участь в ознайомленні з виробництвом, задавали професійні питання, особливо цікавились елементами охорони праці на виробництві, куточками охорони праці, навчанням працівників, засобами індивідуального та колективного захисту, професійними небезпеками, попереджуючими знаками, системою оповіщення та багато чим іншим. Також оцінили високу якість продукції «Агромол», під час дегустації.

Висловлюємо подяку директору ТОВ «Харківський молочний комбінат» Шульзі Едуарду Олександровичу та інженеру з охорони праці Катерині Ковері за теплий прийом та великий вклад у практичне навчання майбутніх фахівців з охорони праці.Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75