21 листопада 2019 року на кафедрі ОП та ТЕБ відбулося секційне засідання міжнародної науково-практичної конференції «Техногенно-екологічна безпека: освіта, наука, практика». Під час двогодинної роботи секції було заслухано 6 доповідей, у яких прийняло участь 7 доповідачів. Усі доповіді стосувалися питань навчання за освітніми програмами підготовки кафедри. Слід зазначити, що традиційно у роботі секції прийняли участь аспіранти УкрНДІЕП, які представили 2 доповіді. Одна доповідь була від представника медичного факультету ХНУ ім. В. Каразіна. Окрім цього три доповіді було заслухано від – старшого викладача кафедри Цимбала Богдана, студентки 4-го курсу-еколога Карини Коробкиної (керівник – доцент Рибалова О.) та парна доповідь від студентів 1-го курсу магістратури – Леоніда Мателеги та Євгенїї Приймак (керівник – професор Древаль Ю.). На 22 листопада зранку сплановано заслуховування ще пʼяти доповідей студентів – членів НТ кафедри та виїзд НПП кафедри на європейське підприємство Слобожанщини – ЛГЗ «Прайм».