18 листопада 2019 року, старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богданом ЦИМБАЛОМ для майбутніх фахівців з охорони праці, групи ОП-17-531 були організовані та проведені виїзні практичні заняття з дисципліни «Ризикоорієнтоване управління охороною праці», на тему: «Оцінка ризиків методом Елмері».

Під час якого здобувачі вищої освіти мали змогу застосувати набуті теоретичні знання про оцінку ризиків міжнародними експертними методами.

Використовуючи методику оцінки ризиків методом Елмері здобувачі вищої освіти виконати оцінку ризиків певного робочого місця (працівників служби безпеки першого та другого контролю, авіамеханіка, екскурсовода, рятівника та ін.), яке було визначене викладачем на виїзному занятті. Заповнили Елмері анкету для спостережень на певному робочому місці. На підставі визначених показників «Добре» та «Погане» визначити Індекс «Елмері», зробили висновок та запропонували заходи з охорони праці.

Висловлюємо подяку адміністрації Харківського аеропорту та екскурсоводу за можливість проведення та допомогу виїзних занять.