24-25 жовтня 2019 року, старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, заступник голови ради молодих вчених Цимбал Богдан, прийняв активну участь у ІІ-гій Міжнародній науково-практичній конференції “Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку”, яка проходила ДВНЗ «Херсонський державний університет» та виступив з наукової доповіддю «Тепло-енергетичні системи з теплообмінниками інтегрованими в фундамент (з палями) – енергетична незалежність молочних ферм великої рогатої худоби».

Конференція била присвячена пам’яті доктора сільськогосподарських наук, професора Пилипенко Юрія Володимировича.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Теоретичні та прикладні екологічні дослідження.
  2. Моделювання та прогнозування стану навколишнього середовища.
  3. Актуальні питання сучасної іхтіології та аквакультури.
  4. Стійкий розвиток лісового господарства.
  5. Екологічні та соціально-економічні аспекти сталого розвитку.
  6. Сучасні проблеми використання, відтворення та охорони природних ресурсів в контексті сталого розвитку.
  7. Зміни клімату та їх наслідки для природних екосистем.
  8. Екологічні та інноваційні технології у сільському господарстві.
  9. Сучасні підходи до методики викладання дисциплін природничого напряму.

Також учасники мали змогу відвідати виробництво ДУ «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий завод імені С.Т. Артющика».

Висловлюємо подяку організаторам конференції, адміністрації ДВНЗ «Херсонський державний університет» та ДУ «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий завод імені С.Т. Артющика» за можливість участі у конференції та її проведення на високому рівні.