8 жовтня 2019 р. під керівництвом викладача кафедри ОПтаТЕБ Ільїнського О.В. за програмою вивчення дисципліни «Екологія» відбулося виїзне практичне заняття студентів групи  Т-19-711 до еколого-натуралістичного відділу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Еколого-натуралістичний відділ  КЗ ХОПДЮТ − один із найстаріших відділів Палацу, що є складовою безперервної освіти і спрямований на розвиток здібностей та обдарувань учнівської молоді. Історія заснування відділу веде в 1934 рік, коли у Харкові було створено відділ сільського господарства і природознавства Харківського центру технічної та сільськогосподарчої станції, що у 1935 році увійшов до складу новоствореного Харківського Палацу піонерів та жовтенят.

На сьогодні це справжній куточок живої природи та садово-паркового мистецтва в центрі міста, заснований для роботи із школярами міста та області, але доступний широкому загалу.

За час заняття слухачі на практиці ознайомилися із основними біотопами лісу, ярусами, впливом рельєфу на склад біоценозу тощо. З великим інтересом прослухали розповідь тренера по основам роботи з кіньми, оглянули колекцію свійських та диких птахів, страуса ему, бабака тощо.

Продовжуємо вчитися на практиці!