У межах кураторських годин другокурсники факультету техногенно-екологічної безпеки – майбутні фахівці з охорони праці та екологи  – на чолі з куратором, кандидатом біологічних наук Олексієм Ільїнським відвідали справжній куточок живої природи та садово-паркового мистецтва в центрі міста - еколого-натуралістичний відділ КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», заснований для роботи із школярами міста та області.

Студентам дуже сподобалася ботанічна колекція відділу, свійські та дикі тварини – на відстані руки. Емоційного сплеску надало спілкування із чудовими кіньми, яких можна було погладити та пригостити. Практичних знань надали відвідини оранжереї та теплиць.

Еколого-натуралістичний відділ  КЗ ХОПДЮТ − один із найстаріших відділів Палацу, що є складовою безперервної освіти і спрямований на розвиток здібностей та обдарувань учнівської молоді. Історія його заснування веде в 1934 рік, коли у Харкові було створено відділ сільського господарства і природознавства Харківського центру технічної та сільськогосподарчої станції, що у 1935 році увійшов до складу новоствореного Харківського Палацу піонерів та жовтенят. Керівником відділу з 1934 по 1941 рік був  професор Віктор Григорович Аверин.

Олексій ІЛЬЇНСЬКИЙ

кафедра ОПтаТЕБ