24 вересня 2019 року за ініціативи професора кафедри Охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Юрія Древаля для майбутніх фахівців з охорони  праці та екологів відбулось виїзне заняття до Харківського Державного Цирку ім. Ф.Д. Яшинова.

Про (не)безпеку праці тих, хто творить циркові феєричні шоу, особливості виробничої санітарії та професійні захворювання, порядок розслідування нещасних випадків та пожежну безпеку, алгоритм евакуації глядачів, персоналу та тварин-артистів, питання санітарно-екологічного характеру у діяльності цирку та установ, що подібним чином організують відпочинок та розваги населення, здобувачі вищої освіти факультету Техногенно-екологічної безпеки та науково-педагогічні працівники кафедри Охорони праці та техногенно-екологічної безпеки дізнавались від фахівців Харківського Державного Цирку ім. Ф.Д. Яшинова.

Відчуття причетності до дива, захоплення та визнання професійності співробітників різних категорій, що працюють у цирку, суттєво сприяли ефективності засвоєння змістовного навчального матеріалу.

Олена Шароватова,

кафедра ОПтаТЕБ