У межах кураторських годин другокурсники факультету техногенно-екологічної безпеки – майбутні фахівці з охорони праці – на чолі з куратором Оленою Шароватовою відвідали незвичайний музей - «Музей Реклами».

Музей Реклами створено на території діючого Рекламного Концерну «Харьков на ладонях», де багато років професійні рекламісти займаються популяризацією товарів, видовищ, послуг, поширенням інформації про когось, щось задля створення популярності та привернення уваги споживачів, замовників, а також візуальною та іншою медіа-продукцією.

Про витоки реклами, що сягають глибини тисячоліть, та її розвиток разом із економікою країн, про створені рекламною діяльністю людства безліч експонатів, про те, як за відсутності сучасної комп’ютерної та копіювальної техніки давні рекламісти створювали шедеври рекламного креативу, вихованці кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки дізнавались під час захоплюючої екскурсії у музеї Її Величності Реклами.

Як реклама впливає на свідомість людини, на прийняття нею того або іншого рішення, як ефективно подати створений вами продукт, ідею чи послугу, можна збагнути у таких експозиціях музею, як «Реклама XIX-XX століття», «Торгові марки», «Газетна реклама або реклама у пресі», «Політична і соціальна реклама», «Казуси и ляпи у рекламі».

Олена Шароватова,

кафедра ОПтаТЕБ