24 вересня 2019 року. Старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбал Богданом у рамках вивчення дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці» для фахівців з охорони праці були організовані та проведені виїзні практичні заняття.

Тема заняття «Розробка та затвердження Положення про Систему управління охороною праці на підприємстві». Під час виїзного заняття студенти відповіли на контрольні питання, склали накази про затвердження та Положення про СУОП для цих підприємств.

Під час виїзних практичних занять студенти ознайомились з історією виробництва горілки, дізнались про технологічний процес виготовлення горілчаних виробів та скляної тари. Відвідали виробничі цехи, мали змогу професійно поспілкуватися з керівником служби охорони праці та залишити позитивні відгуки.

Висловлюємо подяку адміністрації ТОВ «Лікеро-горілчаний завод «Прайм» та ТОВ «Малинівський склозавод», екскурсоводу Ірині та керівнику служби охорони праці Олексію Віталійовичу за допомогу та можливість проведення виїзних практичних занять.