У добру путь, молоді фахівці факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України

14  червня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий випуск молодих фахівців 2019 року. 44 випускники факультету ТЕБ отримали дипломи, 10 з них – з відзнакою. 11 «новоспечених» лейтенантів продовжать свою службову діяльність у підрозділах ДСНС. 

Із напутніми побажаннями до молодих фахівців звернувся ректор університету генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий. Зокрема, він зазначив, що науково-педагогічні працівники навчального закладу доклали всіх зусиль, аби майбутні спеціалісти скористалися здобутими знаннями у професійній діяльності, щоби кожен із них відчував власну спроможність застосовувати свої вміння для вирішення практичних завдань у складі підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, підприємств та організацій нашої держави. Володимир Петрович побажав успіхів у подальшій роботі, бути гідними звання Випускника Національного університету цивільного захисту України.
Зі словами подяки звернулися до керівництва та колективу навчального закладу молоді фахівці, які запевнили, що з честю та гідністю будуть нести високе звання Випускника Національного університету цивільного захисту України, подякували за постійну увагу, підтримку та турботу, дали урочисту клятву вірності та відданості Українському народові та обраній професії.
За доброю традицією православний священик окропив святою водою вже молодих спеціалістів. Завершилася церемонія випуску проходженням урочистим маршем особового складу університету.

 

 Задай нам питання

 

      Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська-94, факультет ТЕБ
Телефони:
(057) 707-34-31
(067) 422-96-63
(066) 738-40-14
(063) 772-91-75