6 травня в межах заходів, присвячених Дню охорони праці та Дню довкілля, доцентів кафедри ОП та ТЕБ Малько О.Д. та Лобойченко В.М. було запрошено до Харківської гімназії № 86 Харківської міської ради Харківської області. Учням 9 - 11 класів було надано інформацію щодо діяльності Міжнародної Організації Праці та охорони праці в Україні як на законодавчому рівні, так і на місцях, й запобігання та профілактики травматизму в шкільних закладах. Також школярів було ознайомлено з екологічними аспектами діяльності світового співтовариства та станом екологічних питань в Україні. Зокрема, діти отримали інформацію про сучасні тенденції в національному екологічному законодавстві та екологічні проблеми складових довкілля нашої держави. Школярам також було надано відомості щодо особливостей навчання в НУЦЗ України та важливості спеціальностей, що представлені в нашому виші. Висвітлені питання викликали жвавий інтерес в аудиторії.

Всіх учнів було запрошено до подальшого навчання в НУЦЗ України.