Сьогодні студенти випускного курсу магістратури зі спеціальності 183 "Технології захисту навколишнього середовища" працюють над своїми дипломними проектами. Різноманітна тематика, пов'язана з вирішенням нагальних екологічних проблем, обрана ними для розробки. Разом зі своєю групою на завершальному етапі й заступник генерального директора ПрАТ "Лисичанська нафтова інвестиційна компанія" Володимир Янголенко.

В якості теми дипломної роботи він обрав вкрай необхідну для вирішенні на підприємстві задачу - модернізацію системи біохімічного очищення стічних вод від залишків нафтопродуктів. Проведені відбір проб та лабораторне дослідження поведінки бактерій у системі аеротенків вказали на необхідність інтенсифікації процесів очищення.

Вже за місяць Володимир Янголенко представить результати роботи для захисту у Державній екзаменаційній комісії. А підприємство вирішить актуальну задачу підвищення рівня екологічної безпеки.

Побажаємо нашим випускникам успіху!