Другокурсники факультету ТЕБ - нове покоління майбутніх фахівців з охорони праці –у практичному вимірі продовжили вивчати особливості виробничої санітарії під час відвідання АТ «Турбоатом».

Серія виїзних занять, організована доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою, дозволила далі опановувати навчальний матеріал про фактори трудової діяльності, особливості виробничої та екологічної безпеки, порядок атестації робочих місць тепер уже на прикладі підприємства важкого машинобудування, де представлене механоскладальне, зварювальне, металургійне виробництво. У практичному вимірі особливості безпеки праці та цивільного захисту працівників демонстрували фахівці АТ «Турбоатом».

Набуваючи знань за фахом, майбутні фахівці з охорони праці дедалі переконуються, що для ефективної результативної роботи, підвищення працездатності обов’язкові перерви. Тому, зазначений момент також був відпрацьований учасниками виїзних занять.

Олена Шароватова,

кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки