15 березня 2019 року к.т.н., старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбалом Богданом Михайловичем були організовані та проведені виїзні заняття з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці», для студентів 2-го курсу, спеціалізації охорони праці, групи ОП-17-522. Роганський м'ясокомбінат є підприємством, яке оснащене згідно останніх вимог світових виробничих норм і норм безпеки (згідно стандарту Euro-4), з максимально зниженим негативним впливом людського фактора на виробництві. Підприємство обладнане найсучаснішим виробничим обладнанням провідних Європейських фірм: «Handtmann», «PolyClip», «Laska», «Maja», «Meat», «Mauting», «Intermik», «Gunther», «Rex Pol», «Henkelman». Колектив підприємства не зупиняється на досягнутому. Постійно проводяться роботи по технічному удосконаленню, впровадженню нових технологій, а також щодо удосконалення асортименту м'ясних і ковбасних виробів. Технологічні процеси контролюються відповідно до Міжнародної системи якості та безпеки харчових продуктів НАССР. Під час проведення виїзних занять студентів дружньо зустрів колектив служби з охорони праці на підприємстві та з радістю провів їм вступний інструктаж, крім цього на підприємстві діє суворий гігієнічний режим, медичний працівник оглянув студентів на наявність інфекційних хвороб. Велику увагу студентам приділив начальник служби з охорони праці Пеньков Олег, який поділився досвідом роботи в галузі охорони праці та пожежної безпеки, розповів про сучасне законодавство з охорони праці, перехід на нові Європейські стандарти з безпеки, запровадження ризикоорієнтованого підходу на підприємстві, засоби індивідуального захисту, (кольчужні печатки) засоби пожежогасіння, самостійну розробку стендів з охорони праці та пожежної безпеки, економію коштів за рахунок навчання працівників саме на підприємстві, можливі ризики на виробництві та під час використанні вогнегасників. Розказав про пожежу на даху, яка сталася внаслідок неправильних зварювальних робіт під час ремонту покрівлі. Виражаємо велику подяку генеральному директору ТОВ «Роганський м’ясокомбінат» Семікопу Андрію Миколайовичу, адміністрації та начальнику служби з охорони праці Пенькову Олегу.