В межах вивчення навчальної дисципліни «Вступ до фаху» студенти-екологи 1 курсу відвідали одне з потужних підприємств європейського формату Харківщини – НЕСТЛЕ. Заняття було організоване завідувачем кафедри ОП та ТЕБ Артем’євим С.Р. Після достатньо тривалого теоретичного блоку, який проводився в класі охорони праці підприємства інженером ОП та захисту навколишнього середовища та містив блок охорони праці, екологічний блок та блок виробничої санітарії, студенти відвідали виробничий цех з виготовлення продукції підприємства, побачили технологічну лінію виробництва вермішелі «Мівіна» у практичній дії з початку її виготовлення до упакування, дізналися про можливості проходження на даному підприємстві навчальної практики та подальшого працевлаштування. По завершенню заняття у якості бонусу кожний студент отримав пачку «Мівіни» різних смаків. Навчання триває!!!