13 лютого в рамках дисципліни «Техноекологія» відбулося виїзне заняття майбутніх екологів 3 курсу на заводі фармацевтичної компанії «Здоров’я».

Фармацевтична компанія «Здоров’я» є провідним виробником лікарських засобів в Україні (ТОР-5) загальною кількістю більше ніж 410 найменувань. На підприємстві розташоване найбільше фітохімічне виробництво України, яке спеціалізується на виробництві м'яких, рідких лікарських форм, спреїв і аерозолів на основі природної рослинної сировини.

З технологією виробництва лікарських засобів студентів знайомив начальник фотохімічного цеху Колесніков Євгеній Ігорович. Студенти пересувались чистими приміщеннями фармацевтичного виробництва, спостерігали за роботою хімічних реакторів, екстракційного, змішувального та іншого обладнання. Під час заняття було зроблено акцент на ознайомленні студентів з вимогами екологічної безпеки на підприємстві, безпекою праці, особливостями поводження з відходами різних класів небезпеки.

Висловлюємо вдячність керівництву Компанії та, особливо, робітнику відділу кадрів Загороті Лілії Валеріївні за сприяння в організації заняття.

Доцент Сарапіна М.В.