11 грудня 2018 р. студентки третього курсу факультету техногенно-екологічної безпеки, спеціалізації охорона праці Дубина Світлана та Юр’єва Анна під науковим керівництвом Цимбала Богдана Михайловича прийняли участь у фіналі регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Ґендерна політика очима української молоді» та виступили з доповідями: «Запобігання сексуальних домагань на робочому місці – гендерний компонент» та «Запобігання зовнішньому насильству на робочому місці – гендерний компонент».

Старший викладач Цимбал Богдан в студентські роки неодноразово приймав участь у фіналі  цьому конкурсу в 2010 та 2011 році.

Конкурс проводиться за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради з метою активізації науково-дослідної роботи молоді за напрямом «Гендерні дослідження». Цього року співорганізатором Конкурсу стала Громадська організація «Харківське жіноче об’єднання «Сфера».

На Конкурс подано 78 оригінальних наукових робіт з 15 закладів вищої освіти. Роботи оцінювалися провідними експертами/ками Гендерних центрів Харкова, а також запрошеними гостями: д. соц. н., доц. кафедри філософії та соціально-політичних дисциплін Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка О. Стрельник, д. філос. н., проф., провідний науковий співробітник відділу філософської антропології Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України Н. В. Хамітов, д. філос. н., професор, завідувач кафедри культурології та філософської антропології Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова С. А. Крилова, старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ, к.т.н. Б.М. Цимбалом та ін.

Робота студентки Юр’євої Анни була відмічена в номінації «Найсміливіша тема доповіді» та отримала заохочувальний подарунок книгу Тамари Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму?».