8 листопада 2018 року в рамках вивчення дисципліни «Екологічна безпека» під керівництвом доцента кафедри ОП та ТЕБ Бригади О.В. відбулось виїзне заняття здобувачів вищої освіти груп МОП-18-511 до кабінету-музею ім. М.С.Бокаріуса, що розташований у приміщенні Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз (ХНДІСЕ).

На занятті здобувачі вищої освіти дізнались про життя та наукові досягнення нашого видатного співвітчизника - Миколи Сергійовича Бокаріуса, який створив велику наукову школу судової експертизи. Слухачі дізнались про різні види експертиз, що проводять у ХНДІСЕ. Зокрема інженерно-екологічна експертиза, яка призначена для визначення обставин та причин, що пов’язані з настанням надзвичайної екологічної ситуації. Також в інституті є відділ експертизи безпеки життєдіяльності, який займається встановленням причин нещасних випадків або аварій, визначенням відповідності фактичних умов праці на підприємстві нормативним вимогам охорони праці, тощо.

Дякуємо провідному науковому співробітнику ХНДІСЕ Філіпенко Наталії Євгеніївні за цікаве та змістовне заняття.