Перемога у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт учасниці наукового товариства кафедри ПМтаТЗНС

06 червня 2024 року у форматі відеоконференцзв'язку відбулась підсумкова конференція за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт» ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт».

Для участі у захисті результатів своїх наукових робіт з доповіддю й демонстрацією мультмедійної презентації відібрано 6 учасників, серед яких була робота «Assessment of fuel and lubricant materials vapor emissions from large and low breathing phenomena of vehicle tanks» (державною мовою – «Оцінювання викидів парів паливно-мастильних матеріалів від явищ великого та малого дихання резервуарів автотранспорту»), авторами якої виступили:

– Ганна ПОЛОВ'ЯН, курсантка 2-го курсу факультету цивільного захисту, спеціальність 263 «Цивільна безпека», ОПП «Цивільний захист», галузь знань 26 «Цивільна безпека», група ЦЗк-22-121 – учасниця наукового гуртка товариства молодих науковців кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки;

– Adedeji Keji MUSTAPHA, студент кафедри аеронавігації та космонавтики, Кварський державний університет, Малете, Нігерія.

Науковими керівниками роботи були:

– Олександр КОНДРАТЕНКО, д.т.н., доцент, професор кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки;

– Abdulbaqi JINADU, викладач кафедри аеронавігації та космонавтики, Кварський державний університет, Малете, Нігерія.

За результатами доповіді та відповідей на питання конкурсної комісії, сумісна наукова робота вихованки нашого університету та представника наших закордонних партнерів посіла І (перше) місце.

Вітаємо переможців!