Участь ад’юнкта за спеціальністю 183 у Міжнародній наукво-практичній конференції MicroCAD-2024

23 травня 2024 р. у дистанційному режимі відбулось засідання підсекції 1.4 «Актуальні проблеми енергетичного машинобудування» секції № 1 «Енергетика, електроніка та електромеханіка» ХXХІI Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я (MicroCAD-2024)» на базі кафедри двигунів та гібридних енергетичних установок навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» МОН України.

З доповіддю на тему «The place of DPF with a liquid working body in the classification of atmospheric air protection technologies from the complex negative influence of power plants with reciprocation ICE» виступив ад’юнкт кафедри другого року денної форми підготовки за ОНП «Техногенно-екологічна безпека» спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», магістр цивільної безпеки, старший лейтенант служби цивільного захисту Вячеслав КРАСНОВ під науковим керівництвом професора кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, гаранта ОНП «Техногенно-екологічна безпека» за третім (освіто-науковим) рівнем вищої освіти, д.т.н., доцента Олександра КОНДРАТЕНКА.