Захист магістерських кваліфікаційних робіт здобувачами заочної форми навчання за спеціальністю 183 освітньо-професійної програми «Техногенно-екологічна безпека»

21 травня 2024 року на кафедрі прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України відбулось засідання екзаменаційної комісії під головуванням нашої стейкхолдерки та випускниці Катерини ГАЙДАШ.

На засіданні у змішаному (очно-дистанційному) режимі відбулась атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Техногенно-екологічна безпека» спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології» з доповідями та мультимедійними презентаціями.

Членами комісії були: завідувач кафедри, гарант ОПП «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 за другим (магістерським) рівнем, к.т.н., доцент Володимир КОЛОСКОВ, професор кафедри, гарант ОНП «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 за третім (освітньо-науковим) рівнем, д.т.н., доцент Олександр КОНДРАТЕНКО, доцент кафедри, гарант ОПП «Техногенно-екологічна безпека» за спеціальністю 183 за першим (бакалаврським) рівнем, к.т.н., доцент Станіслав ДУШКІН, викладач кафедри, д.ю.н., доцент Вадим БАБАКІН, доцент кафедри, к.т.н. Олена СЄРІКОВА. Також були присутні здобувачі вищої освіти за за третім (освітньо-науковим) рівнем – аспірантка 3-го року денної форми підготовки, магістр екології Світлана КОВАЛЕНКО.

Результати своїх кваліфікаційних робіт представили:

– Роман РОМАШКО, тема роботи «Технології захисту навколишнього середовища при зберіганні палива в умовах воєнного стану»,

– Діана МЕРЦАЛОВА, тема роботи «Система забезпечення екологічної безпеки машинобудівного підприємства (на прикладі АТ «Українські енергетичні машини»)»,

– Анастасія МЕДЕНЦЕВА, тема роботи «Підвищення рівня екологічної безпеки експлуатації рухомого складу Локомотивного депо «Основа» (м. Харків)»,

– Олександр МУДРИЙ, тема роботи «Технології утилізації твердих відходів в умовах воєнного стану».

За результатами доповідей здобувачів освітнього рівня «магістр з технологій захисту навколишнього середовища» та їх відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії, результати атестації такі:

Роман РОМАШКО – 82 бали,

Діана МЕРЦАЛОВА – 60 балів,

Анастасія МЕДЕНЦЕВА – 74 бали,

Олександр МУДРИЙ – 90 балів.

Тобто, усі здобувачі успішно пройшли атестацію, вітаємо їх!