17 травня 2024 року доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбалом Богданом було проведено кураторську годину за темою: «День вишиванки єднає українців».

Щорічно у третій четвер травня українці в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з самобутніх, неофіційних свят, яке за відносно короткий період набуло не лише всеукраїнського, а й міжнародного масштабу. Незважаючи на те, що історія української вишивки сягає у сиву давнину, сьогодні вишиванка переживає певне відродження. Носити вишиванку зараз стало не тільки патріотично, але й модно. У цей день кожен з нас відчуває приналежність до великого українського народу, який здатний мати та берегти свою державу, свою історію і традиції. Сьогодні вишиванка є яскравим символом української культури та національної ідентичності, проявом патріотизму та поваги до духовної спадщини своїх предків.

Тема зустрічі викликала певний інтерес, який було реалізовано під час творчої дискусії.