За результатами роботи конкурсної комісії і рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 26 березня 2024 року оновлено склади галузевих експертних рад.

Членами нового складу ГЕР стали науково-педагогічні працівники кафедри охорони  праці та техногенно-екологічної безпеки Богдан Цимбал (галузь знань 13 «Механічна інженерія») і Олена Шароватова (галузь знань 23 «Соціальна робота»).

Для новообраних членів галузевих експертних рад від Національного агентства було проведено вебінари-тренінги, на яких з вітальним словом і словами вдячності учасникам виступили Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко і заступниця Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко.

Крім того, доцент Богдан Цимбал з урахуванням вже наявного досвіду роботи відзначений Подякою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за працю у попередньому складі ГЕР 13 «Механічна інженерія» і внесок у роботу галузевих експертних рад та Національного агентства забезпечення якості вищої освіти загалом.

Доцент Олена Шароватова напередодні обрання до складу ГЕР пройшла підвищення кваліфікації експерта Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обсягом 3 кредити.

Богдан Цимбал, Олена Шароватова,

кафедра ОПтаТЕБ