20 березня 2024 року у змішаному режимі відбулось засідання Спеціалізованої вченої ради Д64.707.04 щодо захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук к.т.н., доцента, доцента кафедри безпеки об'єктів будівництва та охорони праці факультету пожежної безпеки Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України ДСНС України, полковника служби цивільного захисту Андрія КОВАЛЬОВА та тему «Розвиток наукових основ оцінювання вогнестійкості вогнезахищених залізобетонних будівельних конструкцій» за спеціальністю 21.06.02 «Пожежна безпека».

На засіданні були присутні здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за освітньо-науковою програмою «Техногенно-екологічна безпека» спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології», а саме:

– ад'юнкт 4-го року денної форми навчання, спеціаліст цивільного захисту, майор служби цивільного захисту Юрій ДІДОВЕЦЬ,

– аспірантка 3-го року денної форми навчання, магістр екології Світлана КОВАЛЕНКО,

– ад'юнкт 2-го року денної форми навчання, магістр управління цивільним захистом, старший лейтенант служби цивільного захисту Вячеслав КРАСНОВ,

– аспірант 1-го року денної форми навчання, магістр екології Давід КОВТУН.

Слід зазначити, що науковим секретарем СВР Д64.707.04 є завідувач кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, гарант ОПП «Техногенно-екологічна безпека» спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за другим (магістерським) рівнем, к.т.н., доцент Володимир КОЛОСКОВ, членом СВР Д64.707.04 є професор кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, гарант ОПП «Техногенно-екологічна безпека» спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за третім (освітьо-науковим) рівнем, д.т.н., доцент Олександр КОНДРАТЕНКО.