14 березня 2024 р. за участі керівників наукових гуртків Олени Бригади, Стелли Горносталь, Олексія Ільїнського, Антона Мацака та Олени Шароватової на кафедрі ОП та ТЕБ відбулося засідання наукового гуртка зі здобувачами, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Екологічна безпека» на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти.

Доповідачем виступив здобувач 4 курсу гр. Ек-20-543 Арсеній Гольтман з презентацією на тему «Аналіз впливу воєнних дій на стан природно-заповідного фонду Харківської області». Було розглянуто також широке коло питань, пов’язаних також з іншими аспектами впливу воєнних дій на довкілля та прогнозування стану в період рекреації. Доповідь викликала жваве обговорення присутніх, було викладено додаткові факти впливу на довкілля. Зокрема, керівником гуртка Олексієм Ільїнським було надано відеоматеріали щодо результатів роботи екологів в Херсонській області з контролю наслідків підриву дамби Каховської ГЕС.

Засідання гуртка завершилось побажанням миру та плідної роботи екологів з подолання наслідків воєнних дій.