Успішне навчання за освітньо-професійною програмою «Охорона праці» бакалаврського рівня здобувачі вищої освіти 2 року навчання встигають поєднувати і з творчим натхненням.

За ініціативи і підтримки куратора групи доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олени Шароватової, майбутні фахівці з охорони праці взяли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Листи майбутній Україні».

Основна мета конкурсу - сприяння творчому розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитись зі світом своїм баченням майбутнього.

За рішенням журі конкурсу, представники факультету техногенно-екологічної безпеки у категорії «здобувачі закладів вищої освіти» здобули такі результати:

• ГРАН-ПРІ у номінації «Читання вірша/тексту» - з авторським віршем «Лист майбутній Україні» Неля Чуприна;

• І місце у номінації «Читання вірша/тексту» - з авторським віршем «Непереможна Україна» Володимир Соколов;

• ІІ місце у номінації «Листівка» - з творчою роботою Ангеліна Мірошніченко.

У презентації свої творів тепер уже переможці зазначили:

Бути українцем – то безцінно! Римований лист майбутній Україні про її героїчний і відважний народ, його боротьбу за майбутнє, про єдність та любов до Батьківщини (Н. Чуприна).

Усі нестерпні труднощі, біль, втрати, які мужньо переживала і переживає сьогодні Україна та українське студентство, - здолаємо і переможемо попри все! (В. Соколов).

Вірю в тебе, Україно! Мир і світове визнання, справедливість і висока мораль, вільні, освічені громадяни – таке прийдешнє нашої держави! (А. Мірошниченко)

ВІТАЄМО наших здобувачів з визнанням талантів!

Нехай прийдешні часи несуть Україні лише Світло, Силу і Перемогу!

До нових звершень, наші творчі зірочки!

Олена Шароватова, кафедра ОПтаТЕБ