19 лютого 2024 року представники Федерації «Обміни «Франція – Україна (FEFU)» провели співбесіду зі здобувачами вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Охорона праці» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти та «Екологічна безпека» (перший, бакалаврський) рівень вищої освіти. Співбесіду проводили президент Асоціації «Співпраця Пуату – Шаранта – Україна» Філіп ЖЕНЕ, президент Жозі АЛЬКА, президент Асоціації «Французька мова, як іноземна Франція – Україна», віце-президент Томас ГРІН'Є, доценти кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богдан ЦИМБАЛ, Ольга РИБАЛОВА за участі Олени ШАРОВАТОВОЇ.

Вітаємо Ірину ШЛЕМЕН, Вікторію АГАФОНОВУ, Анастасію МАРЧЕНКО, Нелю ЧУПРИНУ, Поліну КОРЯГІНУ та Вероніку ПАВЛЕНКО, які успішно пройшли початкову співбесіду щодо проходження професійного стажування на провідних підприємствах Франції у 2024 році.

Побажаємо їм успіхів у вивченні французької мови, складанні іспиту у формі тестування на визначення рівня володіння французької мови та у подальшому – успішному проходженні професійного стажування на провідних підприємствах Франції за фахом.