14 лютого 2024 р. гаранти ОПП «Екологічна безпека» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти Олексій ІЛЬЇНСЬКИЙ та Олена БРИГАДА прийняли активну участь у віртуальному Дні відкритих дверей, який відбувся в університеті екології та управління (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania) у Варшаві.

Майбутнім добувачам вищої освіти пропонується широкий вибір спеціальностей, цікавий і ефективний процес навчання, завдяки кваліфікованим викладачам закладу, професорам, докторам наук, відомим діячам культури та мистецтва. Навчання ведеться двома мовами – польською та англійською. Особливо зацікавила пропозиція зі спеціальності «Охорона навколишнього середовища» на бакалаврському та магістерському рівнях, а саме – програма «Два дипломи» з двома режимами навчання: стаціонарним – з понеділка по п’ятницю, та не стаціонарним – у вихідні дні, з ранку до вечора.

Під час вебінару бажаючим були надані відповідні інструкції та поради щодо реєстрації на навчання.